Polityka prywatności

1. Klienci Sklepu Internetowego przekazują swoje dane osobowe niezbędne w procesie realizacji zamówienia oraz mogą wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych wyłącznie na potrzeby Sklepu Internetowego. Podanie przez Klienta jego danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie ich dla celów marketingowych i ewidencyjnych na potrzeby Sklepu Internetowego jest dobrowolne. Klientom przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Administratorem danych osobowych jest firma PASSION MARCIN SZYMAŃSKI

2. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach Sklepu internetowego jest firma PASSION MARCIN SZYMAŃSKI.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych jakiekolwiek kopiowanie, zwielokrotnianie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez pisemnej i uprzedniej zgody Spółki będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich PASSION MARCIN SZYMAŃSKI

3. Przetwarzanie danych osobowych przekazanych w formularzu zamówienia jest niezbędne do wykonania umowy tj realizacji zamówienia (jest ono zgodne z RODO jako niezbędne do wykonania umowy (sprzedaży)).

4. Akceptacja regulaminu oraz zgoda na przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia umożliwiają nam wykonanie zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl