Opis sprzętu PASSION

UWAGA UWAGA, WSZYSTKIE NASZE AKCESORIA SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH !!!

W tym przypadku powyższy tekst nie powinien budzić złych odczuć, nie jesteśmy firmą farmakologiczną :)
Chcemy żeby Państwa pupile miały jak najlepszy sprzęt dlatego każdy pomysł na nowy wyrób przechodzi testy podczas pracy z pupilami naszymi oraz naszych przyjaciół. Chcemy mieć pewność, że sprzęt ten spełni oczekiwania klientów oraz będzie wygodny, do produkcji wchodzą tylko te artykuły, które przechodzą pomyślnie testy, wszystkie opisane poniżej oczywiście do nich należą .

 

PAWS EDITION

 

Paws Edition jest to oryginalna seria obroży oraz smyczy dla osób które chcą mieć jaskrawe kolory w garderobie swojego pupila i jednocześnie pewność, że ta garderoba wytrzyma wszystkie ciężkie próby, na które wystawi ją ich silny i aktywny wychowanek .

Jest tutaj kilkanaście konfiguracji kolorystycznych, na chwile obecną w standardowej ofercie serii paws są obroże o szerokości 40 mm w trzech rozmiarach  32-40 cm , 40-48 cm oraz 48-56 cm a także smycze o szerokości 2,5 cm i długości 160 cm. Obroże z serii PAWS STRONG poza oryginalnym wyglądem i jaskrawymi kolorami cechują sie również dużą wytrzymałością, oprócz taśmy PAWS wykonane są z podwójnej, grubej i wytrzymałej taśmy polipropylenowej, oraz mocnych zgrzewanych okuć kaletniczych. Całość zszyta jest wytrzymałymi, odpornymi na zrywanie nićmi kaletniczymi. Poza wersją STRONG dostępna jest również wersja SOFT, która wykonana jest z jednej warstwy taśmy podkładowej. Przeznaczona dla młodych piesków oraz spokojniejszych przedstawicieli ras średnich. Wersja strong jak najbardziej dedykowana jest dla psów aktywnych. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania obroży PAWS o innej szerokości niż standardowa, do wyboru może być opcja 30 mm oraz 50 mm lub innej długości niż trzy podstawowe .


Smycze z serii PAWS standardowo oprócz jaskrawej taśmy PAWS złożone są również z mocnej taśmy polipropylenowej z której produkowane są smycze w wersji STANDARD oraz tych samych mocnych okuć w związku z czym jak najbardziej można je stosować podczas spacerów z aktywnymi silnymi zwierzakami, ze względów wizualnych nie stosujemy w nich nitów, jednak mocne szycia oraz wytrzymałe na zrywanie nici kaletnicze sprawiają. iż byłoby to zbędne. Wielokrotnie testowane na spacerach z silnymi aktywnymi psami! Testy przeszły bez szwanku :)  Jeśli mimo to klient sobie życzy w tej wersji nity, możemy to dla niego zrobić. Na zamówienie można również zamówić smycz PAWS w innym niż standardowy wymiarze oraz opcję z kółkiem na rączce .

 

 

Akcesoria szkoleniowe

 


Z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu z pupilem oraz właścicieli psów, którzy zarówno amatorsko jak i profesjonalnie pracują ze swoimi pupilami tworzymy ofertę akcesoriów szkoleniowych/treningowych, którą to będziemy aktywnie rozwijać.
Na początek wymienimy kilka akcesoriów z tej kategorii, część jest już dostępna w sklepie, a część będzie już niebawem w naszej ofercie:

- obroza GUARD PLAST 40 mm

- obroża GUARD 40 mm, na zamówienie również 30 oraz 50 mm

- szelki spacerowe/treningowe 

- szelki do weight pullingu

- długie smycze taśmowe oraz linowe

- dławiki

Wszystkie te akcesoria wykonane są z wysokiej jakości taśm oraz trwałej i bezpiecznej galanterii metalowej.

 

RASTA BULL

 

 

Rasta bull jest to oryginalna seria obroży oraz smyczy o niepowtarzalnym wyglądzie tworzona z myślą o terrierach typu bull .

w skład serii RASTA wchodzą :

- obroża 25 mm regulowana z klamrą plastikową


-obroża 25 mm z klamrą metalową z serii lux


- obroża 50 mm 


- smycze 25 mm black lub orange 

- dławiki 25 mm

 

- dla właścicieli- smycze do kluczy, kubki rasta

 

Jak  widać powyżej jest to szeroka oferta zarówno dla szczeniaków czy piesków średniej wielkości co dorosłych i aktywnych bullowatych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl